Nieuw bestuur stelt zich voor!

31 maart 2023


Voorzitter Anouk Straalman, penningmeester Rick Rutten en bestuurslid Charlotte van Stalborch hebben na respectievelijk 4, 6 en 2 jaar bestuursfunctie het stokje overgedragen aan een nieuw bestuur. Nic Hagemeijer blijft actief in het bestuur en zal zich met name gaan richten op padel. De nieuwe voorzitter wordt Leo Endeveld, hij zal worden ondersteund door penningmeester Richard Smal en secretaris Harry Sauer, waarbij Harry ook parkbeheer onder zijn hoede neemt. Denise Stoof, Helmus Verouden en Lotte Scheepens zijn tot algemeen bestuurslid benoemd, waarbij de volgende focusgebieden zijn overeengekomen: Denise Stoof: events + algemene zaken Helmus Verouden: technische zaken + aanspreekpunt jeugd Lotte Scheepens: toernooien, sponsoring en communicatie  

Allen zijn het betrokken leden die al heel veel jaren lid zijn, hart voor de club hebben en graag met alle leden samen aan TCO willen bouwen. Heb je idee├źn of zin om mee te helpen of denken, mail naar [email protected]  

Wij willen de oud-bestuursleden ONTZETTEND bedanken voor hun jarenlange inzet voor onze vereniging TCO. En we hopen jullie nog heel vaak te zien op de tennisbaan! 

Nieuwscategorieën